skip to Main Content
Stoelzle Union s.r.o
Výrobce farmaceutického obalového skla
Stoelzle Union s.r.o

O nás

V současné době vyrábí STU 140 tun hnědého skla denně, což odpovídá 600 milionům výrobků za rok. Všechny linky určené k výrobě farmaceutického obalového skla jsou vybaveny nejmodernějšími kontrolními a balicími stroji a laminární technologií pro zajištění čistého prostředí provozu.

Produkty
Historie

V roce 1992 firma Stoelzle získala malou českou sklárnu v Heřmanově Huti, kterou původně založil Karl Stölzle v roce 1907. Původně šlo o rodinné podnikání. Továrna měla dvě výrobní linky a pracovalo zde kolem 120 osob. Produkce se soustředila na výrobu hnědého obalového skla pro mini lihoviny a léčiva. V rámci skupina Stölzle se kapacita českého závodu neustále rozšiřovala a tak se tato malá firma stala dnešním nejspolehlivějším partnerem v oblasti obalového skla a miniatur pro potraviny a lihoviny. Tragicky se do historie závodu vepsala událost v roce 2009, kdy na Štědrý večer závod pohltil obrovský požár a zničil téměř celou část výrobního provozu. Zaměstnanci ze všech závodů STO se tehdy spojili v téměř nadlidském úsilí, které umožnilo, aby v neuvěřitelných sedmi měsících spatřil světlo světa nový závod Stoelzle Union. Nová továrna vstala doslova z popela, aby se stala jedním z nejlepších výrobních závodů pro výrobu farmaceutického obalového skla v Evropě.

Vedení závodu

Ředitel závodu: Ing. Libor Kraft

Mail: officeSTU@stoelzle.com

Finanční a obchodní ředitel:  Ing. Jiří Flandera, MBA

Mail: officeSTU@stoelzle.com

Volná místa

S excelentním týmem sklářských odborníků, s vysoce vyškoleným kvalifikovaným personálem a zkušeným prodejním týmem, se daří skupině Stoelzle plnit vývozní podíl ve výši 94% do více než 80 zemí a držet si tak trvalý úspěch na stále náročnějším světovém trhu.

Hlavním cílem skupiny Stoelzle je dlouhodobě zajistit pracovní příležitosti pro všechny své zaměstnance.

Proto nabízí Stoelzle organizační formu, která je přátelská ke svým zaměstnancům, odměňování, které je orientované na výkon, rozvíjející se možnosti v mezinárodním prostředí a firemní vizi, která je ovlivněna:

T (Trust) – důvěra
T (Transparency) – transparentnost
T (Target Driven) – orientace na cíle
T (Teamwork) – týmová práce
T (Talent Search) – vyhledávání talentů

Akltuálně máme volné pozice:

Prosím zasílejte své životopisy s fotografií na michaela.sebova@stoelzle.com, Stoelzle Union, Česká republika.

Společně jsme Stoelzle Union

Jmenuji se Václav Vyskočil a v STU pracuji jako vedoucí přetřizovny. Moje práce mi dává možnost řídit menší tým lidí. Mohu se zlepšovat ve znalosti jazyka a cestovat do zahraničí. Firma nám dává stabilitu pracovního místa, pravidelnou výplatu a důsledně se stará o bezpečnost práce zaměstnanců. Máme zde možnost čerpat výhody v podobě bonusů, jako jsou např.vstupenky na sportovní zápasy apod.

Václav, Stoelzle Union

Jmenuji se Václava Peteleová. Je mi 42 let a v STU pracuji již 7 let. Starám se o kontrolu kvality vyrobených lahviček. Moji práci shledávám jako důležitou a zajímavou a také zodpovědnou. Ráda pracuji v týmu, kde získávám další zkušenost a znalosti. Zároveň mohu předávat své zkušenosti ostatním. Těší mě, že se firma stará o náš rozvoj a podporuje nás i v  mimopracovních oblastech jako jsou masáže, permanentky do bazénu, různá sportovní a kulturní vyžití. Říká se, že nejdůležitější je zdraví a právě naše lahvičky, které vyrábíme, provází lidi na této cestě k lepšímu zdraví.

Václava, Stoelzle Union

Představte si, že najdete vzkaz…
Vzkaz v lahvi, který Vám změní život.

Tu lahvičku se vzkazem Vám posíláme my–sklářská firma STOELZLE UNION.
Vyrábíme lahve a lahvičky pro krásu, pro zdraví i Vaše koníčky!

A právě teď hledáme další posily,
protože naše skleněné lahvičky dobývají svět!

Nabízíme pohodovou práci, slušné peníze i zaměstnanecké benefity.

Skleněné lahvičky
Šikovné ručičky
Veselé třídičky
Skleněné lahvičky
Šikovné ručičky
Veselé třídičky

A tak bychom mohli pokračovat donekonečna!
Tedy pokud najdeme ty šikovné ručičky.

Vaše ručičky!
A slibuji, že z Vás budou veselé třídičky!
Pořád veselé.

Všechny šikovné ručičky ať kliknou na wéwéwéskleněné lahvičky cézet.
Jsme sklářská firma STOELZLE UNION a budeme Vás hýčkat penězi i dalšími benefity!

Back To Top