Skleněné lahvičky do celého světa

Stoelzle Union

V současné době vyrábí STU 140 tun hnědého skla denně, což odpovídá 600 milionům výrobků za rok. Všechny linky určené k výrobě farmaceutického obalového skla jsou vybaveny nejmodernějšími kontrolními a balicími stroji a laminární technologií pro zajištění čistého prostředí provozu.

Historie

V roce 1992 firma Stoelzle získala malou českou sklárnu v Heřmanově Huti, kterou původně založil Karl Stoelzle v roce 1907. Původně šlo o rodinné podnikání. Továrna měla dvě výrobní linky a pracovalo zde kolem 120 osob. Produkce se soustředila na výrobu hnědého obalového skla pro mini lihoviny a léčiva. V rámci skupina Stoelzle se kapacita českého závodu neustále rozšiřovala a tak se tato malá firma stala dnešním nejspolehlivějším partnerem v oblasti obalového skla a miniatur pro potraviny a lihoviny.

Tragicky se do historie závodu vepsala událost v roce 2009, kdy na Štědrý večer závod pohltil obrovský požár a zničil téměř celou část výrobního provozu. Zaměstnanci ze všech závodů STO se tehdy spojili v téměř nadlidském úsilí, které umožnilo, aby v neuvěřitelných sedmi měsících spatřil světlo světa nový závod Stoelzle Union. Nová továrna vstala doslova z popela, aby se stala jedním z nejlepších výrobních závodů pro výrobu farmaceutického obalového skla v Evropě.

Vedení závodu

Certifikace

  • GMP/ISO 15378
  • ISO 9001
  • ISO 50001
  • ISO 14001
  • ISO 45001
  • Politika jakosti
  • Osvěčení o shodě

Certifikáty stažení

Video

Stoelzle Union s.r.o

Poslat e-mailem

YouTube

Načtením videa přijímáte zásady ochrany osobních údajů YouTube.
Zjistěte více

Načíst video

Thank you!

Your message has been sent.

You are subscribed to the Stoelzle Food & Beverages Newsletter.

Your web browser (Internet Explorer) is out of date and should no longer be used for security reasons. Please install the current Microsoft browser (Microsoft Edge) to display this page correctly. Thank you!