Volná místa

Kariéra

Právě teď hledáme další posily, protože naše skleněné lahvičky dobývají svět! Nabízíme pohodovou práci, slušné peníze i zaměstnanecké benefity.

Volná místa

Hlavním cílem skupiny Stoelzle je dlouhodobě zajistit pracovní příležitosti pro všechny své zaměstnance. Proto nabízí Stoelzle organizační formu, která je přátelská ke svým zaměstnancům, odměňování, které je orientované na výkon, rozvíjející se možnosti v mezinárodním prostředí a firemní vizi, která je ovlivněna:

  • T (Trust) – důvěra
  • T (Transparency) – transparentnost
  • T (Target Driven) – orientace na cíle
  • T (Teamwork) – týmová práce
  • T (Talent Search) – vyhledávání talentů

Aktuálně máme volné pozice

Představu o kariérních možnostech u Stoelzle Union si udělejte sami. Přejeme vám napínavé objevování.

Kontaktní osoba

Zašlete nám svůj životopis. Nebo máte nějaké dotazy k volným místům? Pak nám napište!

  • Stoelzle Union, s.r.o. U Sklárny 300, 330 24 Heřmanova Huť, CZ
  • Michaela Šebová, HR
  • Tel.: +420 377 882 514

Odeslat e-mail

Společně jsme Stoelzle Union

Kontrola kvality
Jmenuji se Václava Peteleová. Je mi 42 let a v STU pracuji již 7 let. Starám se o kontrolu kvality vyrobených lahviček. Moji práci shledávám jako důležitou a zajímavou a také zodpovědnou. Ráda pracuji v týmu, kde získávám další zkušenost a znalosti. Zároveň mohu předávat své zkušenosti ostatním. Těší mě, že se firma stará o náš rozvoj a podporuje nás i v  mimopracovních oblastech jako jsou masáže, permanentky do bazénu, různá sportovní a kulturní vyžití. Říká se, že nejdůležitější je zdraví a právě naše lahvičky, které vyrábíme, provází lidi na této cestě k lepšímu zdraví.

Václava, Stoelzle Union
Vedoucí přetřizovny
Jmenuji se Václav Vyskočil a v STU pracuji jako vedoucí přetřizovny. Moje práce mi dává možnost řídit menší tým lidí. Mohu se zlepšovat ve znalosti jazyka a cestovat do zahraničí. Firma nám dává stabilitu pracovního místa, pravidelnou výplatu a důsledně se stará o bezpečnost práce zaměstnanců. Máme zde možnost čerpat výhody v podobě bonusů, jako jsou např.vstupenky na sportovní zápasy apod.

Václav, Stoelzle Union

Thank you!

Your message has been sent.

You are subscribed to the Stoelzle Food & Beverages Newsletter.

Your web browser (Internet Explorer) is out of date and should no longer be used for security reasons. Please install the current Microsoft browser (Microsoft Edge) to display this page correctly. Thank you!