Skleněné lahvičky do celého světa

Stoelzle Union

V současné době vyrábí STU 140 tun hnědého skla denně, což odpovídá 600 milionům výrobků za rok. Všechny linky určené k výrobě farmaceutického obalového skla jsou vybaveny nejmodernějšími kontrolními a balicími stroji a laminární technologií pro zajištění čistého prostředí provozu.

Historie

V roce 1992 firma Stoelzle získala malou českou sklárnu v Heřmanově Huti, kterou původně založil Karl Stoelzle v roce 1907. Původně šlo o rodinné podnikání. Továrna měla dvě výrobní linky a pracovalo zde kolem 120 osob. Produkce se soustředila na výrobu hnědého obalového skla pro mini lihoviny a léčiva. V rámci skupina Stoelzle se kapacita českého závodu neustále rozšiřovala a tak se tato malá firma stala dnešním nejspolehlivějším partnerem v oblasti obalového skla a miniatur pro potraviny a lihoviny.

Tragicky se do historie závodu vepsala událost v roce 2009, kdy na Štědrý večer závod pohltil obrovský požár a zničil téměř celou část výrobního provozu. Zaměstnanci ze všech závodů STO se tehdy spojili v téměř nadlidském úsilí, které umožnilo, aby v neuvěřitelných sedmi měsících spatřil světlo světa nový závod Stoelzle Union. Nová továrna vstala doslova z popela, aby se stala jedním z nejlepších výrobních závodů pro výrobu farmaceutického obalového skla v Evropě.

Vedení závodu

Certifikace

  • GMP/ISO 15378
  • ISO 9001
  • ISO 50001
  • ISO 14001
  • Politika jakosti
  • Osvěčení o shodě

Certifikáty stažení

Video

Stoelzle Union s.r.o

Poslat e-mailem

YouTube

Načtením videa přijímáte zásady ochrany osobních údajů YouTube.
Zjistěte více

Načíst video

Thank you!

Your message has been sent.