Częstochowa

Jurajski Produkt Roku dla Stoelzle Częstochowa!

05.11.2021

4 listopada w siedzibie Hotelu Arche w Częstochowie odbyła się uroczysta gala podsumowująca kolejną edycję Jurajskiego Kongresu Gospodarczego. Podczas uroczystości odbyło się wręczenie nagród: Jurajski Produkt Roku. Miło nam poinformować, że Stoelzle Częstochowa kolejny raz znalazła się w gronie laureatów konkursu.

Za 2021 rok Stoelzle została odznaczona w kategorii: „Rozwój firmy, tworzenie nowych miejsc pracy oraz aktywizacja zawodowa mieszkańców Częstochowy i Regionu”. Wyróżnienie to podsumowało otwarcie nowej inwestycji, Centrum Logistycznego, które do użytku oddane zostało w październiku 2021 roku.  

Statuetkę z rąk Zarządu Regionalnej Izby Przemysłowo Handlowej w Częstochowie odebrał Prezes Zarządu Artur Wołoszyn oraz Łukasz Dziwiński, manager dz. Zakupów i Inwestycji, który nadzorował projekt i budowę Centrum Logistycznego.

Thank you!

Your message has been sent.

You are subscribed to the Stoelzle Food & Beverages Newsletter.

Your web browser (Internet Explorer) is out of date and should no longer be used for security reasons. Please install the current Microsoft browser (Microsoft Edge) to display this page correctly. Thank you!