Częstochowa

Zasadziliśmy kolejne drzewa w Częstochowie

19.05.2021

Dzięki współpracy Stoelzle Częstochowa z Miastem i programem: „Częstozielona” na terenie miasta przybędzie: 30 krzewów ozdobnych typu budleja Davida, 2 świerki serbskie, 15 klonów pospolitych o czerwonych liściach.

Ufundowane przez nas drzewa pojawią się w dwóch lokalizacjach, w kompleksie rekreacyjnym przy ul. Kontkiewicza (dzielnica Wyczerpy) i w Parku Lisiniec.

Nie bez powodu wybraliśmy te dwie lokalizacje. Oba miejsca kojarzą się z aktywnością fizyczną i rekreacją dzieci i młodzieży, których rozwój od lat wspiera Stoelzle. Cieszę się, że to właśnie tutaj pojawią się posadzone przez nas drzewa i krzewy, ale również tabliczki symbolizujące akcję. Dzięki temu zwrócimy uwagę najmłodszych na aspekty związane z ekologią i dbałością o środowisko, które dla Stoelzle – producenta opakowań szklanych, mają kluczowe znaczenie - podsumował akcję Prezes Zarządu Stoelzle Częstochowa, Artur Wołoszyn.

Thank you!

Your message has been sent.

You are subscribed to the Stoelzle Food & Beverages Newsletter.

Your web browser (Internet Explorer) is out of date and should no longer be used for security reasons. Please install the current Microsoft browser (Microsoft Edge) to display this page correctly. Thank you!