Stoelzle Glass Group

Nowy zakład produkcyjny STO

Nowy zakład produkcyjny Stoelzle Glass Group
05.03.2021

Stoelzle Glass Group z siedzibą w Europie nabyła fabrykę szkła w Monaca w Pensylwanii od Anchor Hocking Glass Company, spółki zależnej należącej w całości do Oneida Group.

O transakcji, która została przeprowadzona po kompleksowym procesie sprzedaży i zamknięta 1 marca, poinformował Georg Feith, dyrektor generalny Stoelzle Glass Group. Warunki transakcji nie zostały ujawnione.

Dzięki fabryce w Monaca, PA, austriacka Stoelzle Glass Group, obsługująca swoich międzynarodowych klientów w ramach czterech jednostek biznesowych: Pharma, Perfumery & Cosmetics, Spirits oraz Consumer, otwiera swoją siódmą fabrykę szkła i nowy rozdział - pierwszy zakład w Stanach Zjednoczonych i pierwszy poza Europą.

"Nasze wyraźne ukierunkowanie na produkcję, doskonałość usług i 200-letnie doświadczenie doprowadziły nas do pozycji światowego lidera i zapewnią stabilność i ciągłość biznesową wszystkim klientom zakładu w Monaca", wyjaśnia August Grupp, prezes Stoelzle USA Inc.

Stoelzle Glass USA Inc. ma jasno sprecyzowane ambicje, aby osiągać doskonałe wyniki dla klienta i wspólnie z nim. Dlatego Stoelzle łączy swoich ekspertów i doświadczonych specjalistów z ogromnymi inwestycjami i modernizacją w najbliższych latach, aby zapewnić sobie trwały wzrost, spełniając najwyższe oczekiwania jakościowe wszystkich klientów i stając się wiodącym dostawcą wysokiej jakości pojemników szklanych w Stanach Zjednoczonych i Ameryce Północnej.

Stoelzle Glass Group jest jednym z wiodących międzynarodowych producentów wysokiej klasy szkła opakowaniowego dla rynków SPIRITS, CONSUMER, PERFUMERY & COSMETICS oraz PHARMA. Obecnie Stoelzle posiada 7 zakładów produkcji szkła, 3 zakłady dekoracji i zatrudnia łącznie 3100 pracowników, dzięki czemu jest kompleksowym partnerem w zakresie projektowania, produkcji, dekoracji i zamykania opakowań szklanych. Dumni z 200-letniej historii produkcji szkła, przejęcie huty szkła w Monaca jest pierwszym krokiem do zapewnienia kolejnych 200 lat rodzinnej działalności Stoelzle.

Thank you!

Your message has been sent.

You are subscribed to the Stoelzle Food & Beverages Newsletter.

Your web browser (Internet Explorer) is out of date and should no longer be used for security reasons. Please install the current Microsoft browser (Microsoft Edge) to display this page correctly. Thank you!