Stoelzle Glass Group

Nowy zakład produkcyjny STO

Nowy zakład produkcyjny Stoelzle Glass Group
05.03.2021

Stoelzle Glass Group z siedzibą w Europie nabyła fabrykę szkła w Monaca w Pensylwanii od Anchor Hocking Glass Company, spółki zależnej należącej w całości do Oneida Group.

O transakcji, która została przeprowadzona po kompleksowym procesie sprzedaży i zamknięta 1 marca, poinformował Georg Feith, dyrektor generalny Stoelzle Glass Group. Warunki transakcji nie zostały ujawnione.

Dzięki fabryce w Monaca, PA, austriacka Stoelzle Glass Group, obsługująca swoich międzynarodowych klientów w ramach czterech jednostek biznesowych: Pharma, Perfumery & Cosmetics, Spirits oraz Consumer, otwiera swoją siódmą fabrykę szkła i nowy rozdział - pierwszy zakład w Stanach Zjednoczonych i pierwszy poza Europą.

"Nasze wyraźne ukierunkowanie na produkcję, doskonałość usług i 200-letnie doświadczenie doprowadziły nas do pozycji światowego lidera i zapewnią stabilność i ciągłość biznesową wszystkim klientom zakładu w Monaca", wyjaśnia August Grupp, prezes Stoelzle USA Inc.

Stoelzle Glass USA Inc. ma jasno sprecyzowane ambicje, aby osiągać doskonałe wyniki dla klienta i wspólnie z nim. Dlatego Stoelzle łączy swoich ekspertów i doświadczonych specjalistów z ogromnymi inwestycjami i modernizacją w najbliższych latach, aby zapewnić sobie trwały wzrost, spełniając najwyższe oczekiwania jakościowe wszystkich klientów i stając się wiodącym dostawcą wysokiej jakości pojemników szklanych w Stanach Zjednoczonych i Ameryce Północnej.

Stoelzle Glass Group jest jednym z wiodących międzynarodowych producentów wysokiej klasy szkła opakowaniowego dla rynków SPIRITS, CONSUMER, PERFUMERY & COSMETICS oraz PHARMA. Obecnie Stoelzle posiada 7 zakładów produkcji szkła, 3 zakłady dekoracji i zatrudnia łącznie 3100 pracowników, dzięki czemu jest kompleksowym partnerem w zakresie projektowania, produkcji, dekoracji i zamykania opakowań szklanych. Dumni z 200-letniej historii produkcji szkła, przejęcie huty szkła w Monaca jest pierwszym krokiem do zapewnienia kolejnych 200 lat rodzinnej działalności Stoelzle.

Thank you!

Your message has been sent.

Added

Close | View Wishlist

Removed

Close | View Wishlist