Częstochowa

Studenci UJD w Częstochowie zakończyli staże w Stoelzle

12.07.2021

Dzięki naszej współpracy z Uniwersytetem im. Jana Długosza w Częstochowie kolejni studenci zakończyli swoje staże w naszej firmie.

Marcin, Aleksander, Kamil i Konrad to studenci II roku kierunku "Innowacyjne Technologie i Nowoczesne Materiały" studiów dualnych na UJD w Częstochowie. Podczas spotkania podsumowującego trzymiesięczne staże w Stoelzle mogliśmy dokładnie zapoznać się z realizowanymi przez nich projektami z obszarów: Konstrukcji i Regeneracji Form, Dekoracji i BHP.  Nadal jesteśmy pod ogromnym wrażeniem ich zaangażowania, pasji i chęci do nauki i cieszymy się, że już niebawem widzimy się znowu, tym razem na dwumiesięcznych praktykach studenckich, i że studenci chcą wracać i rozwijać swoje umiejętności praktyczne właśnie z nami. Pokazuje to, że zaangażowanie pracowników Stoelzle włożone w przygotowywanie im najlepszych miejsc do pracy i nauki zdało egzamin.Jednocześnie dziękujemy koordynatorom projektu studiów dualnych na Uniwersytet Humanistyczno - Przyrodniczy im. Jana Długosza w Częstochowie efektywną i niezwykle profesjonalną współpracę oraz doskonałe wyczucie trendów na rynku pracy. Więcej o projekcie studiów dualnych przeczytać można na stronie: www.inzynierprzyszlosci.pl

Thank you!

Your message has been sent.

Your web browser (Internet Explorer) is out of date and should no longer be used for security reasons. Please install the current Microsoft browser (Microsoft Edge) to display this page correctly. Thank you!